Jsi na cestě královské proměny, začínáš právě teď.

JAK PROBÍHAJÍ INDIVIDUÁLNÍ SETKÁNÍ.


Najdeme skutečnou příčinu tvojí nespokojenosti.


Pomohu ti vystoupit z kruhu a podívat se na situaci zvenku. Najdeme příběh ve tvém životě, na kterém budeš schopná/ý pochopit svůj již nefunkční model, zákon ve svém podvědomí. Podíváme se na konkrétní příčinu a nastavíme nový a funkční model, nový funkční zákon. To je cesta skutečné proměny tvojí energie a tak se také změní i tvoje realita. 

ZABLOKOVANÁ EMOCE POVOLÍ A TOBĚ SE ULEVÍ.

Nic složitého, ovšem je vždy důležitý tvůj přístup, tvoje ochota se podívat i na nepříjemné situace z tvého života. Podle toho se pak dostaneme do hloubky tvého příběhu a čím hlouběji půjdeme, tím rychlejší bude celý proces uzdravení. Tvá vizualizace nám pomůže si ujasnit danou situaci. Kladením otázek a ověřováním odpovědí svalovým testem, nebo kyvadlem (pokud pracujeme na dálku) najdeme odpovědi a zda to tak opravdu je. Někdy si totiž tak trochu lžeme, nechceme si přiznat pravdu. Společně najdeme skutečnou příčinu. 

Moje přirozená intuice a vnímání energií tě lehce provede celým procesem.Co na naší společné cestě získáš ?

Najdeš odpovědi na své otázky.

Najdeš své životní, dávné příběhy, které tě již nepodporují a podíváš se kde jsi si zablokovala svojí emoci, svojí energii.

Najdeš tu nejlepší cestu jak z kola ven.

Uvolníš svojí bolest i zranění, své další emoce, které ti brání jít dál, hnout se z místa a vyřešit tvojí situaci.

Ujasníš si své potřeby a ustojíš si svá rozhodnutí.

Uspořádáš si svoje myšlenky a život.

Naučíš se více komunikovat se sebou a říkat jasně co chceš.

Získáš větší sebevědomí, více jistoty.

Situace ve které se nacházíš se uklidní a vyřeší. Ty budeš přesně vědět co a jak. V jednání budeš rozhodná.

Budeš se cítit spokojeně a šťastně.

NAJDEŠ VNITŘNÍ KLID, ROVNOVÁHU A POHODU.

Jsem připravená na cestu proměny a chci se setkat.

 POZNEJ POCIT SPOJENÍ, spojení se sebou.

Setkání mrazivá, to když nádherné spojení se sebou prožíváš.

Tato setkání prostě miluji, jsou úchvatná a probíhá tvé opravdové spojení. Emoce se uvolní a energie se rozproudí. Tím jak se nám podaří rozproudit tvojí energii, ty se pak cítíš mnohem lehčí a sebejistější v tom co děláš i co doopravdy chceš. Získáš jasnější vnímání souvislostí života. Vše do sebe zapadá a věci a situace se dávají do pohybu. Vše se začíná skládat podle tvých představ. Tvé představy se naplňují.

Setkání tlumená, tvojí uzavřeností neprolomená. 

Tato setkání jsou vždy náročnější, protože máš hodně uzavřené své pocity, své opravdové vnímání sama sebe a to tě přivádí do stresu a bezmocnosti. Než se bariéra prolomí je potřeba na sobě intenzivněji pracovat i po setkání. Je potřeba odlehčit stravu, očistit zanesený organismus, více pít a rozhýbat své tělo. Pobývat více v přírodě, nebo i na zahradě, bořit ruce do hlíny a sázet kytičky, zeleninu a tak získávat spojení. Spojení můžeš získávat i skrze svojí vlastní tvorbu, kreslením, zpíváním, pletením, šitím... to co tě bude těšit. Možná, že bude čas jen na odpočinek a nic nedělání, pokud to tak budeš opravdu cítit a bude ti u toho dobře. Najdi to co tě těší a dělá ti radost. Určitě najdeš první opravdové spojení a pak pokračuj než najdeš vnitřní klid a pohodu.  

Pokud jsi více uzavřená a vše je pro tebe problém, je potřeba více trpělivosti a ochoty se prokousat nepříjemnými zážitky, vše se dá vyřešit, když máš ochotu a dovolíš si to. Pak se zhluboka nadechneš a budeš šťastná za svojí cestu. Žiješ ráj na Zemi.

NABÍDKA

SPOLEČNÁ INDIVIDUÁLNÍ SETKÁNÍ

Co je ukryto za oponou hmoty?

 

"TRANSFORMAČNÍ SETKÁNÍ" 
Naše první.
Osobní setkání / videohovor.


První setkání bývá delší ( 90minut ), společně zhodnotíme tvojí současnou situaci a domluvíme další možnosti. Již při první návštěvě odhalíme příčinu problému konkrétní situace a odstraníme psychické bloky, které ti komplikují život.

Vždy je důležitý i tvůj přístup, protože podle toho se dostaneme do hloubky tvého příběhu, poznání příčiny.

CENA jednoho setkání

1 660,- Kč

+

přístup do mojí uzavřené FB skupiny "Síla a spokojenost ženy"

 


 

"KRÁLOVSKÁ PROMĚNA "
 Tříměsíční transformační cesta. 


Tuto tříměsíční cestu jsem připravila pro duše, které jsou na začátku své cesty a potřebují intenzivnější péči. Je i pro ty z vás, kdo chcete intenzivněji pracovat na sobě, chcete jít více do hloubky, máte více témat k řešení a nebo máte touhu se zbavit své nemoci.

Součástí tříměsíční cesty je:

  • tři osobní setkání ( prostor pro hledání příčin jednotlivých problémů) 
  • FB skupina pro tvojí samostatnou práci na sobě, moje živé vstupy a inspirace
  •  BONUS / telefonická podpora během této doby.

 CENA společné tříměsíční cesty

8 770,- Kč

Jsem připravená na cestu proměny a chci se objednat.