POZNEJ POCIT SPOJENÍ, spojení se sebou 

05.05.2021

Na společná setkání v mé poradně se vždy moc těším a mé zkušenosti mi ukazují dva tipy setkání. Ani jedno není horší nebo lepší, jen prostě jsou a je podle toho potřeba postupovat. 

Setkání mrazivá, to když nádherné spojení se sebou prožíváš.

Tato setkání prostě miluji, jsou úchvatná a probíhá tvé opravdové spojení. Emoce se uvolní a energie se rozproudí. Tím jak se nám podaří rozproudit tvojí energii, ty se pak cítíš mnohem lehčí a sebejistější v tom co děláš i co doopravdy chceš. Získáš jasnější vnímání souvislostí života. Vše do sebe zapadá a věci a situace se dávají do pohybu. Vše se začíná skládat podle tvých představ. Tvé představy se naplňují.

Setkání tlumená, tvojí uzavřeností neprolomená.                                                    Krok za krokem se dostáváš ke svým opravdovým pocitům.

Tato setkání jsou vždy náročnější, protože máš hodně uzavřené své pocity, své opravdové vnímání sama sebe a to tě přivádí do stresu a bezmocnosti. 

Než se bariéra prolomí je potřeba na sobě intenzivněji pracovat i po setkání. Je potřeba odlehčit stravu, očistit zanesený organismus, více pít a rozhýbat své tělo. Pobývat více v přírodě, nebo na zahradě a bořit ruce do hlíny, sázet kytičky, zeleninu a tak získávat spojení. Spojení můžeš získávat i skrze svojí vlastní tvorbu, kreslením, zpíváním, pletením, šitím... to co tě bude dělat šťastnou. Možná, že bude čas jen na odpočinek a nic nedělání, pokud to tak budeš opravdu cítit a bude ti u toho dobře. Najdi to co tě těší a dělá ti radost. Určitě najdeš první opravdové spojení a pak pokračuj a opakuj. Při našem dalším setkání se opět podíváme na tvojí situaci a určitě se dostaneme hlouběji a zboříme další limity, rozhýbeme stagnující energii. Tvé pocity se prohloubí. I já jsem to tak dělala, abych se dostala hlouběji do svých pocitů. Je to osvěžující, je to nádherné a magické. Taková závislost na dobrém pocitu. STOJÍ TO ZA TO, ŽIJEŠ RÁJ NA ZEMI.

Pokud jsi více uzavřená a vše je pro tebe problém, je potřeba více trpělivosti a ochoty se prokousat nepříjemnými zážitky. Vše se dá vyřešit, když máš ochotu a dovolíš si to... Věř, nakonec se zhluboka a radostně nadechneš a budeš šťastná za svojí cestu. BUDEŠ CÍTIT SVOJÍ SÍLU A SPOKOJENOST SAMA SE SEBOU.

S láskou. Věrka