DOTEKY SRDCE.

Individuální setkání pro obnovu rovnováhy a harmonie v životě.


Přijímáme sebe ve všech svých podobách.Můžeme se setkat.

Nahlédneme za oponu hmoty a podíváme se na souvislosti tvého životního příběhu. 

Vědomě propojíme mysl a srdce, ukotvíš se ve svém těle.

Obnovíš svojí rovnováhu a harmonii v životě.

Společně otevřeme bránu tvého srdce...

Naslouchám své intuici a nechávám setkání plynout. Vše se postupně skládá a v jednom místě přijde ten nádherný pocit uvolnění, spojení s esencí tvého srdce. Tady jsme doma, ve tvém srdci a tady pocítíš lehkost bytí.

  • Možná si budeme jen povídat, nebo tančit, můžeme jít i cestou vedené meditace a léčivých tónů. Může to být pomocí vizualizace a příběhů.
  • Pomohu ti vystoupit z kruhu a podívat se na situaci zvenčí.
  • Najdeme příběh ve tvém životě, na kterém budeš schopná/ý pochopit svůj již nefunkční model (svůj zákon), který se ukrývá v podvědomí a který ti brání danou situaci vyřešit.
  • Podíváme se na konkrétní příčinu, najdeme spojení a přepíšeme scénář tohoto příběhu, tak aby se ti ulevilo a vše začalo fungovat podle tvých představ, aby se tvůj život uzdravil. 
  • Scénáře tvého života se změní. To je cesta skutečné proměny. Proměna tvého smýšlení o sobě, proměna tvojí energie, která změní i tvojí realitu.

ZABLOKOVANÁ EMOCE  POVOLÍ A TOBĚ SE ULEVÍ.  

Nic složitého, ovšem je vždy důležitý tvůj přístup, tvoje ochota se podívat i na nepříjemné situace z tvého života. Podle toho se pak dostaneme do hloubky tvého příběhu a čím hlouběji půjdeme, tím rychlejší bude celý proces uzdravení. 

Tvá vizualizace nám pomůže si ujasnit konkrétní příběh. Kladením otázek a ověřováním odpovědí, svalovým testem (kineziologie), najdeme odpovědi a zda to tak opravdu je. Někdy totiž lžeme sami sobě, nechceme si přiznat pravdu, ani naše skutečné pocity a pro neustálý hukot v naší hlavě, nevnímáme souvislosti. Prostě mlžíme a nechceme se dotknout sebe, cítit své bušící srdce, které volá po pozornosti a laskavosti. 

Laskavě Tě provedu celým procesem. 
METODOU ONE BRAIN - KINEZIOLOGIE - INTUITIVNÍ VEDENÍ 
Naše společná práce ti pomůže najít skutečnou příčinu. 


Vše má svůj původ v nás samotných.

Co na naší společné cestě získáš ?

  • Najdeš odpovědi na své otázky. Najdeš své životní, dávné příběhy, které tě nepodporují a podíváš se, kde jsi si zastavila svojí emoci a zablokovala svojí energii.

UVIDÍŠ KDE JSI OPUSTILA SEBE.

  • Uspořádáš si svoje myšlenky a následně i život. Naučíš se více komunikovat se sebou a říkat jasně co chceš.
  • Najdeš způsob kudy z kola ven. Uvolníš svojí bolest i zranění, své neprojevené emoce, které ti brání jít dál a vyřešit danou situaci.

PŘIJMEŠ SEBE.

  • Získáš větší sebevědomí, více jistoty a objevíš svojí ztracenou hodnotu. Situace ve které se nacházíš se uklidní a postupně vyřeší. Ty budeš přesně vědět co a jak a v jednání budeš rozhodná/ý.

UCÍTÍŠ SÍLU SVÉHO ROZHODNUTÍ.

 Vše potřebuje být v rovnováze a s pokorou k životu.  

 BEZRADNOST A LASKAVOST.

Příběh pro pohlazení tvé duše.

Jedna duše jménem Bezradná. Zmateně se tu rozhlíží a potřebuje si utřídit myšlenky a informace. Něco už ví, její vědomí se otvírá a tím i její srdce, ale něco stále chybí, ještě něco. Stojí a nechápavě zírá.

VÍ, ŽE POTŘEBUJE lásky plné vedení, jasné a stručné vysvětlení. Potřebuje najít svůj střed a potřebuje sebe pochopit tady a teď. Potřebuje se naučit, jen tak být, klid ve svém těle procítit a žít.

A tak se stane, že potkává duši jménem Laskavost, ta upoutala její pozornost. Setkávají se v jednom místě a obě vědí, že to o náhodě není. Ovšem duše Bezradná se stále odvrací od duše plné Laskavosti. Snad něco vyhlíží, nebo se nechce vzdát toho, na co byla zvyklá. Snad pochybuje a neví co dál, jak to vše uchopit má? Snad nevěří, že i ona může v lásce žít a bránu k srdci si otevřít.

"Proč se stále odvracíš?" Ptá se Laskavá duše.

"Potřebuji cítit, že dáš mi víc…." Odvětí Bezradná.

Ta Laskavá jí lehce vezme za ruku. "NEMŮŽU TI DÁT VÍC, NEŽ TY DÁVÁŠ SOBĚ. Můžu ti ale ukázat jak, jak lásky si dát víc, jak život ve své esenci a síle uchopit."

Bezradná duše se konečně otáčí a její oči jsou tak vykulené.

"JAK SI DÁT LÁSKY VÍC?" Tak to mě opravdu zajímá.
"Jak budu mít ve svém životě více lásky a pochopení?"
"Jak mé srdce i tělo může v harmonii být a spokojeně žít?"
!Jak budu lásku bez očekávání, dostávat i dávat?"
A jak se to dělá?

Laskavá duše si položí ruce na srdce. "Já hned teď nevím, jak přesně se to stane, ale stane."

"TY CÍTÍŠ TU ZMĚNU UŽ TEĎ.

Půjdeme cestou jednoduchosti k bráně tvé laskavosti, k bráně tvého srdce a ty sama vkročíš do svého jedinečného království. Ukážu ti nástroje a jak je můžeš ve svém životě použít, když někdy zabloudíš."

Dvě duše, Bezradnost a Laskavost jsou spolu v lásce a dojetí, v pokoře a radosti, že vše se správně děje a vzájemná důvěra je u srdce hřeje. Společně tančí životem, i když každá se svým vlastním dějem, životem.


Bezradná duše našla ZKLIDNĚNÍ, UVOLNĚNÍ, POCHOPENÍ A LASKAVOST. NAŠLA DŮVĚRU V SEBE I VE SVÉ KROKY ŽIVOTEM.


My už to víme, že nic náhoda není a duše se ve správný okamžik potkávají, navzájem se podporují a uzdravují.


Nezapomeňte, vše je ve vás. Je potřeba opustit iluze, díky kterým věříte, že nejste dost, že nejste úplní.
SebeLáska je největší ochranou a zároveň ctností. I ty se můžeš nech okouzlit, tónem harmonického bytí.

Přijímáme navzájem sebe, ve všech svých podobách.

 "DOTEKY SRDCEM" 

Individuální setkání 


První setkání bývá delší ( 120 minut ).  

Vždy je důležitý i váš přístup, vaše ochota uvolnit se.

CENA  1 200,- Kč