Buď potichu.

09.03.2022

Ponoř se do svého ticha. Ticho léčí a pomůže ti uvidět sebe ve své kráse a přirozenosti. Pomůže ti uvidět tvůj potenciál a tvé nekonečné možnosti. Pomůže ti pocítit klid a bezpečí.

Cesta ticha je cestou klidu a míru. Cestou odevzdání zbytečných myšlenek a strachů, které ti vůbec neslouží. Nevykouzlí ti úsměv na tváři, nevyléčí tě, nepomůžou k lepším vztahům, ani k lepší práci. Nepomůžou ti k lepšímu životu.

Cesta ticha je cestou otevření srdce a probuzení bezpodmínečné lásky. Probuzení božství v nás.

Cesta ticha tě udrží ve svém středu. Ona tě udrží tady a teď, tedy v přítomném okamžiku.

Naslouchej tichu, tichu uvnitř sebe, které tě vede k tvé intuici. Vede tě do hlubin tvé esence já, kde najdeš odpovědi na všechny své otázky. Co máš dělat i kudy jít.

Buď potichu a vnímej svůj vnitřní svět a vyházej vše. Udělej si pořádek, udělej průvan a nech odejít opravdu vše. Nadechni se, cítíš tu volnost a svobodu?

V tichu nalezneš i své unikátní nic.

Z tohoto nic můžeš začít tvořit. Můžeš začít tvořit svůj nový svět. Svět plný lásky, radosti a porozumění. Jak bude vypadat tvůj NOVÝ SVĚT?

Ano, je to iluze. Je to naše energie, naše přání které vysíláme. Je to náš sen a když mu budeme věrní a budeme se o něj starat s láskou nám vlastní, pak je vše v pořádku a my vytváříme svojí budoucnost. Energie našeho záměru sílí, náš život se postupně mění.

Tiše se soustřeď na sebe, svůj vnitřní svět, své sny a přání. Potřebuješ vytrvalost, lásku a víru.

POTŘEBUJEŠ BÝT POTICHU. Slyšíš se?

V tichosti přichází mír a porozumění.

Děkuji, děkuji. Věrka