Když se dostaneš do úzkých...

11.10.2022

Když se dostaneš do úzkých a máš pocit, že ti tvé plány nevychází podle tvých představ a tvého očekávání. Když se ti to v krátké době opakuje v různých situacích a tvá energie pohasíná.

ANO PAK JE ČAS OD SVÉHO OČEKÁVÁNÍ POODSTOUPIT a nechat vše plynout. Nechat ať se věci dějí, ať se ti ukáže co popřípadě potřebuješ vidět, pochopit a uchopit. Nech ať se věci stanou. Dovol si počkat a jen tak být, ale neztrácej svůj směr.

Někdy je ten prostor, do kterého jsi se dostal-a, hodně těsný a ty se v něm necítíš dobře. Je tak úzký, že ti chvíli zabere, než se tou úzkou štěrbinou protáhneš na světlo a můžeš pokračovat dál na své cestě. Prostě to chvíli trvá a to je ta chvíle pro tebe. Máš čas si dát věci do souvislostí a mnohé pochopit.

Ano, nejsou všechny dny zalité sluncem a dobrou náladou, to víme. No a také to neznamená, že když se zastavíme, nebo zakopneme a máme pocit neschopnosti, že jdeme špatně. Neznamená to ani to, že když chvíli nic neděláme, že se nic neděje, že jsme snad zklamali a tohle není pro nás. Je to čas pro nás samotné a záleží jen na nás co si odneseme.

TRPĚLIVOST, je klidná a přející. "Trpělivost růže přináší"

Čím více si toto uvědomíme, povolíme a budeme hlouběji cítit, že je to takhle v pořádku, tím rychlejší spád vezmou události a věci se dají do pohybu. Ano, tím snadněji se opět dostaneme ven z úzkých. Naskočíme na svojí vlnu a získáme další motivaci a více energie pro další tvoření.

Přijímejme svoje propady, zakopnutí a nezdary jako dar. DAR ZASTAVENÍ pro zhodnocení, ujasnění si našich záměrů a dobití baterek. Pak se stane, že najednou vidíte vše jasněji a přijde další vlna nadšení a inspirace.

DEJ SI NOHY NAHORU A ZAČNI LADIT.

DEJ SI PAUZU.