MILUJI TANEC.

04.11.2022

MILUJI TANEC a vy určitě také.

Proč tak málo tančíme? 

Ano, pro někoho to možná opravdu není, ale většina žen by tak ráda tančila, ale najdou "rozumné" důvody proč nemůžou a nakonec skončí na gauči a sleduje StarDance - když hvězdy tančí. Možná si povzdechnou, možná si někde v koutku zatančí a to je vše. Pak přijde další běžný den a je toho tolik co je potřeba udělat a zvládnout. Dny utíkají a tak se po roce opět podíváme na pořad kde tančí hvězdy. 

KAŽDÁ JSME HVĚZDOU, hvězdou ve svém životě a můžeme jím tančit s láskou a nadšením. 

TANEC NÁS POVZNÁŠÍ, hudba ladí a dlouhá sukně probouzí naší ženskost a emoce, naší něhu, ladnost a lásku, naše naladění na přírodní řád. 


V tanečních jsem měla touhu dál tančit a oblékat se do těch nádherných šatů ( ty šaty na fotce jsem měla půjčené a barva byla růžová a já celá zahalená, vybírat jsem si tenkrát nemohla ). Chtěla jsme umět všechny ty tance a vlnit se na parketu, ale bohužel se tak nestalo. Tenkrát jsem sice měla tanečního partnera a oba jsme chtěli dál trénovat, ale běda. Tanec nám šel, jenže v dalších věcech jsme se neshodli a tak jsme nakonec ani nezačali. Dalšího jsem nehledala, prostě jsem vzdorovala.

A tak jsem tančila jen příležitostně, na diskotékách, začala s aerobikem i lehkou průpravou na balet. Po svatbě jsem tančila v domácnosti, kolem dětí a tak. Pohyb já miluji celý život a sportovní aktivity mi dělají dobře, ale tanec ten mi přináší uvolnění a opravdový prožitek, víc energie a nadšení, i když jsem se mu nevěnovala dostatečně. Tanec se stává projevem pro naplněný život. 


I TY MŮŽEŠ ZAČÍT a je jedno kolik ti je a jak jsi na tom se svým projevem. Nebudeme tě hodnotit a nebudeme se učit kroky a choreografii. Při prožitkovém tanci se spojujeme se sebou a postupně do tance vnášíme ladnost a každá z nás probouzí své já, svojí esenci pro život. 

KAŽDÉ NAŠE TANEČNÍ SETKÁNÍ MÁ SVÉ TÉMA, svojí cestu a záměr. Každou lekcí se dostáváš hlouběji, více cítíš a vnímáš své tělo. Tvoje strnulost se rozpouští a ty se uvolňuješ v tanci i v životě. Najednou si dovolíš být ráznější, odhodlanější a spokojená, NAPLNĚNÁ TÍM CO DĚLÁŠ. Odhodíš svůj ostych a projevíš se i v životě. Projevíš své potřeby a touhy, začneš realizovat to o čem už dlouho přemýšlíš. Pokud něco chceme, potřebujeme to cítit uvnitř a proto je potřeba uvolnit naší strnulost v těle a pocítit své emoce. 

A TO NENÍ VŠE, to nejkrásnější co tě může potkat je TVÁ JASNĚJŠÍ A USMĚVAVÁ TVÁŘ.

Slyšíš volání a chceš si vyzkoušet volný tanec?

Těším se na setkání. Věrka