Naše mysl, naše myšlenky i domněnky.

13.06.2022

Tolik myšlenek za den. 

Tolik informací všude kolem.

Tolik a stále dokola o něčem přemýšlíme i hodnotíme. 

Tolik otázek, které si dáváme.

Tolik otázek, které dostáváme.

Tolik přemýšlíme co a kdy komu řekneme, aby to byla ta vhodná chvíle, vhodný okamžik.

Tolik přemýšlíme o tom co je ještě potřeba udělat ABY.... 


Tolik bychom chtěli něco udělat pro sebe, ale stále to odkládáme a přemýšlíme jak a kdy. Udělám to AŽ....

JE TOHO TOLIK A HLAVU si zanášíme víc a víc.

Myšlenky přicházejí a odcházejí, ale některé se pěkně zakoření a nechtějí se nás pustit. Tedy, my je nechceme pustit. A tak o nich přemýšlíme a přemýšlíme, jak a co a kdy, proč ? Volíme slova a znovu přemýšlíme a někdy si říkáme "A PROČ JÁ" ? TO ONI....Na jednu naší někdy i nevinnou myšlenku, nebo na naší domněnku, nabalíme tolik bláta, že máme pocit, že se to nedá vyčistit. Někdy jí necháme v tom blátě pěkně schovanou, protože tam není vidět a děláme, že není. Prostě nevidíme řešení, i když je jednoduché. Na každou myšlenku se také nabalují emoce a s nimi někdy nemoce i naše nadváha. 

Myšlenky vyvolávají emoce a ovlivňují náš život. OVLIVŇUJÍ NAŠÍ REALITU. NA CO MYSLÍME, NA KTERÉ MYŠLENKY ZAMĚŘUJEME POZORNOST TY SÍLÍ. Dáváme jim naší energii a tím vyživujeme i naše emoce. Podporujeme také jejich zhmotnění, jejich dění ve hmotě. Jak myslíme, tak se děje. 

JE DŮLEŽITÉ záměrně pracovat se svými myšlenkami. Vybírat si ty kterým chci dávat život, které chci vyživovat, o které se chci starat a rozvíjet je. 

JE DŮLEŽITÉ JEDNAT HNED, když se mi něco nelíbí a pokud je to v mých silách. A pokud je to něco, co nemohu změnit ? Pak to nechám být a nechám to být i pokud to nechci mít ve své realitě. Nedávám tomu pozornost.

ČISTÍŠ SVOJE MYŠLENKY a nebo je vláčíš blátem, nebo je schováváš ! Jak to máš ty?


A CO MŮŽEŠ UDĚLAT PRO ČISTOTU SVÝCH MYŠLENEK ?

1. KAŽDÝ DEN začni chvílí pro sebe. Ze začátku si najdi 5 minut a vnímej svůj dech, své tělo, své pocity. Všechny myšlenky propusť, nech je jít. Jsi jen ty a tento okamžik ticha. Vracej se do ticha i během dne. ZKOUŠEJ TO. 

Z hlavy se pusť ke svému srdci a NASLOUCHEJ. NASLOUCHEJ SVÉMU SRDCI.

2. PŘIDEJ SE K NÁM a roztanči své tělo k radosti. Vylepšíš si náladu a načerpej novou energii. 

Prožitkový tanec