NAJDI HARMONII VNITŘNÍHO DIALOGU.

04.01.2022

 Díky své cestě jsem našla spojení. Spojení se sebou a svojí duší. Našla jsem klid a rovnováhu mezi vnitřním a vnějším světem. Našla jsem harmonii vnitřního dialogu svých myšlenek a emocí.

JE ČAS VŠE SPOJIT. Spojovat dualitu tohoto světa. Nerozdělovat na špatné a dobré. Neodsuzovat druhé za jejich rozhodnutí, za to jak žijí a čím procházejí, jak se chovají. Vše má svůj význam a vlastně nic není špatně. Učíme se. 

Vše nás vede k jednotě a pochopení i důležitosti být sami sebou, vrátit se k sobě a skrze sebe vnímat krásy života. Vrátit se ke kořenům. Naladit se na pulzující život a na nové zážitky. Milovat a také se nechat milovat. Radovat se a přinášet více radosti a pohody do našich životů. Přestat se bát říci svůj názor, přijímat názory druhých, i když ne vždy jsou příjemné. Naučit se říkat ne. Potřebujeme odevzdávat vše co nám neslouží a nechat minulost odejít. 

Soulad s duší je o tom všem. Soulad s duší nám všem sluší. 

Mějte krásné dny a vybírejte si čemu budete dávat svojí energii, svojí pozornost. Ano, v současné době je tu lavina různých informací. Je tu dost podnětu ke smutku i naštvanosti, ale je na nás jak se k informacím, našim emocím a myšlenkám postavíme. Můžeme hudrovat a posilovat tak to co se nám nelíbí a nebo najdeme rovnováhu. Přijmeme tu skutečnost, že vše je pro naše dobro, i když se nám to nezdá. Je to součástí našich životů a my jsme si tuto dobu vybrali a my jsme tvůrci, jsme součástí všeho. Je tedy na nás co s naším dalším životem, s našimi myšlenkami a emocemi uděláme v ten daný okamžik, tady a teď. VŽDY MÁME VOLBU. 

Mějte se rádi. Věrka