Obrazy promlouvají, řečí tvojí duše. 

SPOJENÍ SRDCEM - poselství k obrazu.

Východ slunce ti oznamuje, že nový den společně s tebou oslavuje.

Den nebo noc, obojí má svojí kouzelnou moc.

Vesmír a Zem, za svými sny si v laskavosti jdem.

Bouře a klid, tohle vše potřebujeme v sobě uchopit.

Vše spolu souvisí a zároveň se prolíná, když v srdci se nádherný tón ozývá.

V tvém srdci to začíná.


Zastav se v této době a magickou sílu svých pocitů, nech proudit v sobě.


Osobní obraz.

  • JE VZKAZEM TVOJÍ DUŠE. Vnímáš ho svými pocity, cítíš jeho energii a tak k tobě promlouvá. Pomůže ti ke spojení se sebou.
  • MÁ SVOJÍ JEDINEČNOST. Když k tobě promluví energie obrazu, vyvolá příjemné, ale možná i ty nepříjemné pocity. Ty nepříjemné pocity tě vedou a ukazují co potřebuješ zpracovat. Přijetím příčiny se dostaneš zpět do vnitřní rovnováhy. Dovol si projít tou změnou.
  • UZDRAVUJE. Harmonizuje a léčí tvojí duši i prostor.
  • LADÍ TĚ. Energie barev ti pomáhá naladit se na tvojí duši a skutečné potřeby.
  • JE LÁSKYPLNÝ. Spojení barev a odstínů ti přinese pocit harmonie, klidu a bezpečí.
  • POSOUVÁ TĚ. Povzbuzuje tě k akci a k vykročení tím správným směrem. Připomene ti tvé rozhodnutí.

V laskavé energii během kresby přicházejí slova, která jsou určená jen pro tebe a tím energie obrazu sílí. 

Na svém těle i v realitě, pocítíš sílu i pravdivost slov poselství a budou tě držet v harmonickém proudu života. 

 ZE mě

Kresba z března r. 2020. 

Po celém světě se začala šířit pandemie. Chvíli jsem cítila zmatek a kladla jsem si otázky. Odpověď přišla formou vizualizace obrazu, který jsem pak nakreslila a ke kterému přišlo i toto poselství.


Dotýká se srdcem žena,

planetou Zemí je probuzená.

Dotýká se srdcem žena,
krásou své duše je ohromena.

Dotýká se srdcem žena,
laskavost mužů je opět odhalena.

Dotýká se srdcem žena,
celá planeta Země je uzdravena.

Čeká nás láska v každé době,
buďte vždy laskaví k sobě.


Poselství je pro nás všechny.  

Naše planeta Země se ladí na vibrace lásky.

Příběh "Magického obrazu"

TEN PRVNÍ obrázek jsem nakreslila jako dítě a také chodila do výtvarného kroužku.  Vyhrála školní, krajské soutěže, ale v dětství pro mě byl sport  silnějším zážitkem a tak jsem  kreslit přestala.

TOUHU ZNOVU KRESLIT ve mně vzbudil jeden kurz. Dostali jsme zadání namalovat své oči, ovšem bez toho abychom se do nich dívali.

 Věřte, dobře je známe, jsou bránou do naší duše.

Své oči v obrazu jsem malovala několik hodin a byl to opravdu silný zážitek. Vzala jsem do ruky prví pastelku a mé oči, byly najednou plné slz. Nemohla jsem kreslit a stále jsem plakala. Proč? Přišla velká lítost a smutek. Dlouhá léta jsem se ke kreslení nedostala a ani jsem necítila, že by mi to chybělo. Mé potlačené pocity a potřeby. Byl to moment, kdy jsem se opravdu a znovu dotkla sama sebe.

Dotkla jsem se své přirozenosti, své vnitřní potřeby kreslit. Moje vášeň se tak znovu otevřela právě kresbou vlastních očí.

Bylo a je to magické, 

pokaždé když začnu kreslit. 

A tak vznikají  

"Magické obrazy".

Odměnou jsou mi i tyto krásné reference. 

Děkuji.

Petra Kubálková

Wellbeing koučka a mentorka pro business a život. 

Od Věrky jsem si nechala zpracovat magický obraz s poselstvím. Vnitřně jsem cílila, že mi Věrka ukáže, co skrývám před světem, jsem v tom zranitelná. A to je důvěra ve vnitřní kráse. 

Věrka zachytila krásu a otiskla ho do obrazu plný nádherných a živých barev, které miluji. 

 Navíc jsem obdržela skladbu barev, které se ke mně hodí a které naopak chybějí a je potřeba je doplňovat. 

 Poselství v podobě niterné básně je pro mě velmi důležité a dojemné. Ukazuje mi mou cestu, když na sebe začnu tlačit. Věrka mi pomohla otevřít se větší zranitelnosti, ukázat ji světu a stát si ve své síle. Její intuice, vhledy, empatie a talent na barvy, kterými mě vystihla, změnil můj pohled na to, jakými barvami se obklopuji a jakými se prezentuji nejen v oblečení, ale i na webu a v profesi. 

 Setkání s Věrkou mě posunulo dál v mé osobní integritě a autenticitě. S odstupem času vnímám, že zvolené barvy ráda používám a symbol z magického obrázku používám ve své prezentaci. Můj svět je nyní víc barevnější a mám odvahu používat různé barvy. K magickému obrázku, poselství i barevné typologii se mohu kdykoliv vrátit a to je velká přidaná hodnota. 

Původně jsem si myslela, že mi Věrka nakreslí obrázek, který mě bude vystihovat. Ovšem výsledek byl nad moje očekávání. Tak silný a unikátní obraz s poselstvím jsem neviděla. 

Celé setkání jsem si moc užila a když mi Věrka psala, že je obrázek hotový, byla jsem nedočkavá a už, už ho chtěla mít. 

 Služby Věrky doporučuji všem, kteří chcete nahlédnout do svého nitra, chcete se otevřít odvaze a vykročit do pestrobarevného světa ať jde o osobní život, práci či podnikání.  

Jana Baumová

Dnes musím sdílet svůj pocit štěstí, vděčnosti a velké pokory před velkou ženou s velkým srdcem Po dnešní osobní schůzce se cítím uvolněně, plná síly a vím, že zvládnu vše.... Po měsících trápení a motání se v kruhu jsme společně pojmenovaly, co stojí za mou stagnací, rozpustily stará nefunkční nastavení. Díky Věrušky láskyplnému vedení šlo vše jak po másle. Jako u maminky v náručí, která opečovává své děťátko. Z celého svého srdce děkuji, že se naše cesty spojily a já mohla tuto péči zažít "JSEM DŮLEŽITÁ"